אנו מתמקדים בשימוש בטכנולוגיה מתקדמת לאיתור נזילות ושיטפונות, המאפשרת למצוא נזילות תשתית ומים, וניתן לטפל בהם בבטחה ובאיכות גבוהה מבלי לגרום נזק.
השירותים שלנו מכוונים לתחומים פרטיים, מסחריים ותעשייתיים תוך שימת דגש על הרמה המקצועית והליווי הצמוד משלב גילוי הנזילות ועד לשלב הטיפול בנזילות. אנשי מקצוע מקצועיים ומוסמכים יספקו תשובות והסברים לאורך כל התהליך
אנו מספקים שירותי בדיקת נזילות בזמינות גבוהה באזור המרכז, השפלה ואזורי הדרום. אנו דוגלים בשירות קשוב, מקצועיות בלתי מתפשרת ושקיפות מלאה ללקוחות.

איתור נזילות מים 

מצאתם עובש על הקיר? אולי הקירות מתקלפים? אולי הלחות על הקיר כבר קיימת, וכל שנותר הוא לברר את מקור הלחות. אם יש לחות בקיר הפנימי או החיצוני, בדיקה באמצעות מצלמה תרמית יכולה לפתור את הבעיה ולהצביע על הגורם לדליפת המים. הבעיה לא חייבת להיות נזילה מצינור מים שעובר, אלא נזילה ממקור חיצוני או אחר. באמצעות אנשי המקצוע שלנו עם ציוד מתקדם, אנו יכולים למצוא בקלות את מקור המים מבלי לגרום נזק.

איתור נזילה בצנרת

אנו מתעסקים באיתור נזילות בצנרת מים באמצעות טכנולוגיות מתקדמות על ידי מומחים מוסמכים. צינורות מים יתפרקו עם השנים וגורמים רבים עלולים לגרום לנזילות גלויות ונסתרות במי צנרת. בעזרת מצלמת תרמית נוכל לאתר נזילות ונזילות מים מכל צינור.

איתור נזילות במצלמה טרמית

מצלמה תרמית היא כלי יעיל מאוד לאיתור נזילות, במיוחד בדירות ישנות יותר, שם קשה לאתר את הצנרת. אם יש לחות בין הרצפות או בין הקירות (נפוצה גם בין השכנים) ובתוך הבית: מעל הפאנלים או בין האריחים, מומלץ לשקול להשתמש במצלמה תרמית כדי לאתר נזילות.