דמיין שאתה מתעורר באמצע הלילה לקול מים זורמים. פיצוץ במערכת הצנרת מציף את הבית במים. אתה מנסה לעצור את הצינור הפגום, נרטב כולך, אבל אתה לא יכול לעצור את הפיצוץ. אתה כולך נכנס ללחץ. הבית נרטב, הדברים מתחילים לצוף ואתה מרגיש בודד בלב ים … מה אתה עושה? הכירו את אינסטלטור 24 7! האינסטלטור שיציל אתכם בעת צרה.

אינסטלציה 24/7 – השירות הטוב ביותר!
זריזות – אצלנו תקבלו את המענה המהיר ביותר בכל עת. לא נבקש ממך לחכות עד הבוקר עם הבעיה. אנו מודעים לדחיפות של בעיות הידראוליות שונות הדורשות מענה מהיר, ולכן אנו מוכנים ליצור איתך קשר בכל עת במהירות שיא תקבל אפילו אינסטלטור בשבת.
ציוד – אנו מצוידים בכל הכלים החדישים כאשר הטכנולוגיה הטובה ביותר עומדת לרשותנו. יצירת קשר עימנו תפתור עבורם את הבעיה על הצד הטוב ביותר עם הטכנולוגיה החדישה והמתוחכמת ביותר.
עובדים מקצועיים ומנוסים – אנו מעסיקים רק את הצוות המקצועי והמנוסה ביותר. הצוות כולו בקיא בכל סוגי הבעיות והתקלות השונות שעלולות להתרחש במערכת אינסטלציה ומוכן לתת מענה מצוין בצורה המהירה והיעילה ביותר.
אז כבר הבנתם כי אין לכם מה לחפש במקומות אחרים. בכל בעיה או צורך. בין אם מדובר בנזילה ממקור שאינו ידוע ואתם זקוקים לשירות של אינסטלטור שיאתר עבורכם את מוקד התקלה ובין אם מדובר בטיפול בדוד השמש שלכם. בכל סתימה ובכל תקלה, אנחנו ערוכים, מוכנים ומזומנים להעניק לכם את המענה המושלם והמקצועי ביותר. אתם לא תתאכזבו!